Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Pozycjonowanie w Wawie
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 22-4-2020 at 12:22 AM
Pozycjonowanie w Wawie

Cześć, komu w warszawie najlepiej zlecić pozycjonowanie, ktoś godny polecenia ? Jakieś sugestie i uwagi ?
View user's profile View All Posts By User
Specka
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-4-2020 at 02:34 AM
Pozycjonowanie w Wawie

Chyba są u nas w Warszawie takie firmy zajmujące się pozycjonowaniem, sama widziałam reklamy … Ale do końca nie wiem co to.
Sancho
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-4-2020 at 04:09 AM
Pozycjonowanie w Wawie

Pozycjonowanie to usługa mająca na celu poprawę widoczności (czytaj pozycji) w wyszukiwarce internetowej. Chodzi głównie o to, że jak ktoś wpisuje „tanie ziemniaki” w Google to w tym momencie nasz sklep oferujący „tanie ziemniaki” jest na pierwszych miejscach jakie ukazują się naszym oczom. Seo Warszawa ciężki temat, nie jestem z Warszawy. Wiele dobrych agencji interaktywnych zajmujących się takimi rzeczami. Np. Grupa Tense z Poznania. Przy takich usługach, sama agencja nie musi być z naszego miasta, większość rzeczy dzieje się i tak zdalnie. Dlatego polecam sprawdzić co mają do zaoferowani. Nie bój się w pozycjonowaniu regionalnym tez się specjalizują.
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 22-4-2020 at 06:13 AM
Pozycjonowanie w Wawie

@Sancho Dzięki za odpowiedź, sądziłem, że będzie potrzebny kontakt osobisty. A wycieczka do innego miasta kosztuje. Ale skoro jest tak jak mówisz to sprawdzę. Dziękuję, do zamknięcia.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 57.6% - SQL: 42.4%]