Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Autoryzowany serwis Renault w Poznaniu - czy wykonuje przeglądy aut dostawczych?
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 06:17 AM
Autoryzowany serwis Renault w Poznaniu - czy wykonuje przeglądy aut dostawczych?

Wydaje mi się, że Renault Traffic należy już zaliczyć do aut dostawczych. Ja właśnie takiego posiadam w firmie i pytanie, czy w poznańskich serwisach aso wykonuje przeglądy większych aut. Mam tutaj na myśli oczywiście aso Renault :)))
View user's profile View All Posts By User
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 08:35 AM
Autoryzowany serwis Renault w Poznaniu - czy wykonuje przeglądy aut dostawczych?

To w końcu ich samochodów, więc autoryzowany serwis Renault Poznań musi wykonywać tego rodzaju usługi. Poznańskie aso Renault jest z resztą bardzo dobrze zorganizowane. Swego czasu czekało mnie kilka niespodziewanych napraw i jak się okazywało później serwis był na nie przygotowany jeśli chodzi o części. Wszystko było na miejscu.
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 11:12 AM

Renault i Toyota działają generalnie w podobny sposób, z tym, że w przypadku Toyoty dopiero od niedawna dostępne są auta dostawcze. Serwis Toyota w Krakowie wykonuje pełen zakres prac serwisowych, nawet dla samochodów, które nie są dostępne w sprzedaży na rynku europejkim, a jest ich trochę. Warto zajrzeć na https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/krakow, żeby mieć pełen dostęp do danych kontaktowych.
zielonooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 12:28 PM

A ludzie czasami szukają dobrych serwisów przez długie tygodnie...
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 01:43 PM

Jak się wie, gdzie szukać, to wcale nie jest takie trudne i żmudne.
Barabut
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 10-9-2019 at 02:58 PM

A autoryzowany serwis Mercedes to klasyka wśród aut dostawczych. Posiadają chyba jedno z najbardziej znanych aut, czyli Sprintera, więc warsztat aso Mercedesa jest gotowy na ich pełną naprawę i konserwację.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 4.5% - SQL: 95.5%]