Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Potrzebne namiary na serwery CS GO z dobrym pingiem i uptimem
Barabut
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-2-2018 at 11:07 PM
Potrzebne namiary na serwery CS GO z dobrym pingiem i uptimem

Siemka. Chciałbym pograć w CSa na dobrym serwerze. Nie grałem lata, mam teraz GO ale widzę ze z serwerami porobił się niezły bałagan. Głównie zależy mi na pingu i uptimie także polecajcie, pozdro.
View user's profile View All Posts By User
Qinnn
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 12:51 AM

Czy teraz jest jakiś szczególnie duży bałagan to raczej nie. I tak jest lepiej niż w przypadku oferty wielkiego koncernu którego nazwy nie wymówię, a który to niszczy wszystkie fantastyczne serie gier jakie powstały :D
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 02:41 AM

Dobrze się gra na feelthegame. Ping niski, uptime wysoki, ale najwazniejsza rzecz to że ludzie są wporządku. Równie dobrze można dobrze się pobawić jak i skillować i organizować jakieś grupowe zasadzki itp. Poziom moim zdaniem jest wysoki ale nie aż taki żeby nie dało się fragować :). Polecam.
adamK2
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 03:39 AM

Ping i uptime to jedno a drugie to gracze. Według mnie CS Go to jedna z tych gier która została doszczetnie zniszczona przez ludzi nieumiejących grać, albo celowo niszczących mecze. Szkoda bo pomysł fajny, grafa w GO już też jest niezła, akcja dynamiczna, ale inni gracze to czasami żenada. Już nie mówię o braku taktyki i grabienie do siebie bo jak ktoś nie gra w klanie to wiadomo że robi dla siebie. Bardziej denerwuje mnie zachowanie, wyzwiska od noobów, albo rekomendowanie usunięcia gry :). Smutne bo tak jak pisałem gra ma potencjał.
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 05:19 AM

Własnie dlatego trzeba wybierać takie serwy, na których są normalni ludzie chcący po prostu pograć a nie zniszczyć komuś dzień :P. Podpisuję się pod opinią że obecnie najlepsze CS GO serwery są na https://feelthegame.pl/ głównie ze względu na pingi, brak bugów i stabilność, ale głównie dlatego że można nieźle pograć z normalnymi ludźmi. Gra zespołowa ma to do siebie że nawet jak nie jesteś pro ale gracie według planu to dasz sobie rade z mocniejszymi od siebie. W ten sposób fajnie wbija się skilla i miło spędza czas bo bez nerwów :P
Barabut
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 05:48 AM

Fajnie że tak jest bo nie ukrywam że jestem z epoki 1.6 gdzie była sieka niesamowita :P
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2018 at 07:14 AM

Z GO bedziesz zadowolony bo wiele rzeczy poprawiono i nie mam na mysli grafiki ale czysty gameplay. Tak jak w każdej grze trzeba tylko znaleźć ludzi i można grać :). 1.6 to legenda ale GO godnie ją rozwija i kontynuuje.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]