Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam wysokiej jakości bransoletki z szafirami. Jaki sklep wybrać?
Hefferson
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 03:46 AM
Szukam wysokiej jakości bransoletki z szafirami. Jaki sklep wybrać?

Siema wszystkim. Chciał bym zrobić mojej żonie prezent i kupić jej bransoletkę z szafirami. Ostatnio widzieliśmy coś takiego w sklepie i bardzo jej się spodobała. Domyślam się że w internecie będą lepsze ceny dlatego szukam sklepu gdzie nie sprzedają podróbek.
View user's profile View All Posts By User
Mondra
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 04:35 AM

W internecie jest o tyle problem że dopiero w momencie kiedy dostaniesz towar jesteś w stanie sprawdzić jego jakość. Nie wiem czy jesteś przekonany do robienia zakupów w sieci ale ja wolała bym coś takiego kupić w sklepie stacjonarnym.
Hefferson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 05:07 AM

Nie mam z tym najmniejszego problemu bo przecież dzisiaj wszystko sprzedaje się w internecie. Kupowałem nawet złoty naszyjnik w sklepie internetowym i nie zdarzył się żeby ktoś sprzedał mi falsyfikat.
Qinnn
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 05:31 AM

Jeżeli chodzi o biżuterię to możesz sobie zerknąć na ofertę firmy ze strony internetowej myness.pl. Trafiłem tam zupełnie przez przypadek, ale podoba mi się to że mają nie tylko drogą złota biżuterię ale także drobniejsze rzeczy. W ofercie jest nawet bardzo ładny szafir.
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 05:43 AM

Kupowałam tam biżuterię ślubną a nawet ostatnio zamówiłam dla córki naszyjnik z kotem z tego linku https://myness.pl/pl/p/Naszyjnik-z-kotkiem-752/23061776. Srebrny łańcuszek pokryty złotem, do tego delikatna ozdoba i to wszystko w niskiej cenie. Na razie córka jest jeszcze za młoda żeby jej kupować złote rzeczy ;)
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 06:30 AM

Sama chciałam zrobić córce taki prezent ale boję że się że w szkole gdzieś go zostawi i zaraz jakiś pan lepkie łapki go ukradnie. Szczególnie że ostatnio było bardzo dużo taki sytuacji że ginęły jakieś drobne rzeczy jak kolczyki, ładowarki albo po prostu pieniądze.
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 08:59 AM

Nie cały miesiąc temu kupowałem mojej dziewczynie taka bransoletkę z szafirami właśnie na tej stronie. Masz tam całkiem sporo wzorów do wyboru także na pewno coś przypadnie do gustu. Wejdź sobie na https://myness.pl/pl/c/Szafir/2178405 i tam zerknij. Osobiście bardzo polecam stronę.
Hefferson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 25-9-2017 at 11:09 AM

Na razie mam mniej więcej porównanie z tym co sama oglądała w sklepie i coś na ten wzór na pewno będę szukał. Mam też nadzieję że uda mi się znaleźć coś najbardziej zbliżonego żeby się nie okazało że jej się nie podoba ;) Dzięki za namiary i pozdrawiam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 8.8% - SQL: 91.2%]