Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Da się jakoś zgrabnie połączyć dietę i catering w Katowicach bo nie umiem gotować
Specka
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:20 PM
Da się jakoś zgrabnie połączyć dietę i catering w Katowicach bo nie umiem gotować

I to szczere wyznanie to dla mnie kluczowa kwestia :D Chcę schudnąć ale w kuchni mam dwie lewe ręce więc szukam jakiejś fajnej opcji. Zwykłe knajpy jak nawet mają opcję dowozu to raczej nie mają menu opartego na żadnej diecie więc odpadają na starcie.
View user's profile View All Posts By User
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:43 PM
Da się jakoś zgrabnie połączyć dietę i catering w Katowicach bo nie umiem gotować

Nie lepiej samemu jednak ugotować? Jest wiele prostych przepisów. A jakieś fajne sałatki czy surówki fit to zrobi każdy głupi...
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 12:32 AM

Ej no, nie wszyscy muszą być mistrzami patelni itp. Jakaś część ludzi nie czuje się dobrze w kuchni i mają do tego pełne prawo. Mam nadzieję że koleżance uda się znaleźć jakieś rozwiązanie swojego dietetycznego problemu :)
adamK2
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 03:03 AM

Dobrym rozwiązaniem będzie ta strona https://www.smacznapaczka.pl/. Oceniana wysoko nie tylko przeze mnie. Od mniej więcej pół roku jestem na diecie od nich, moje wyniki morfologii bardzo się poprawiły, schudłem i mam więcej energii. Według mnie gdy tematem jest zdrowa dieta catering Katowice mają ok – rzecz jasna patrząc przez pryzmat tej konkretnej firmy. O innych takich mówiąc szczerze nie słyszałem.
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 05:09 AM

Sama bym się przestawiła z chęcią na takie zdrowe żywienie. Problemem są w moim przypadku nawyki i je zawsze jest najtrudniej zmienić. Mimo to próbować się opłaca.
Qinnn
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 06:45 AM

Warto jeszcze do tego odpowiedniego jadłospisu dodać sobie aktywność fizyczną, choćby szybkie marsze. To się odbija pozytywnie na organizmie człowieka zawsze i spadek wagi też jest.
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 09:14 AM

Próbowałem kiedyś jakiejś diety z netu ale wiele to nie dało. Może lepiej zamawiać codzienne posiłki w takim cateringu i nie męczyć się z pichceniem? Zwłaszcza że na stronie tej firmy piszą że menu ustalają dietetycy.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.3% - SQL: 32.7%]