Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobry internetowy sklep z modlitewnikami, chodzi mi o dokładne namiary na stronę
Qinnn
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 12:13 AM
Dobry internetowy sklep z modlitewnikami, chodzi mi o dokładne namiary na stronę

Przyszła pora na stworzenie religijne domowej biblioteki z prawdziwego zdarzenia. Zacząłem rzecz jasna od Pisma Świętego ale teraz chcę to uzupełnić. Jedna z ważnych rzeczy to modlitewniki. Jest tego sporo na rynku wydawniczym ale ja chciałbym mieć te najważniejsze – i jakby nie były drogie to tym lepiej. Bóg zapłać za sugestie
View user's profile View All Posts By User
madryjanek
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 02:50 AM
Dobry internetowy sklep z modlitewnikami, chodzi mi o dokładne namiary na stronę

Musisz koniecznie kupować to online? Coraz więcej księgarni ma podstawowe pozycje katolickie, a jak pójdziesz do typowo religijnej księgarni to już w ogóle kupisz tam wszystko. Nie sądzisz?
bezimienna
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 03:13 AM

Hm, kolega pyta jednak o źródła internetowe więc zapewne ma powód. Może mieszka w mniejszej miejscowości i nie ma tak łatwego dostępu do takich produktów? W takim układzie kupno modlitewników w sieci nie jest głupie.
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 03:25 AM

Ja tak samo sądzę – nie ma sensu radzić komuś iść do stacjonarnej księgarni jeżeli jego pytanie kierunkuje się na internetowe punkty.
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 05:54 AM

Świetny asortyment można znaleźć tutaj. Kupuję tam od dawna: http://wydawnictwojut.pl/. Poza brewiarzami i książeczkami do modlitwy są też znakomite książki z zakresu tematyki religijnej. Kupiłam już kilka. Natomiast gdy chodzi o modlitewniki sklep ten ma bardzo niskie ceny, ciężko tak tanio kupić gdziekolwiek indziej. Zwłaszcza modlitewników maryjnych mają sporo i do tego ciekawie wydawanych.
Kokolala
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 06:29 AM

Gdzieś mi się obiło o uszy to wydawnictwo, chyba mają też w ofercie katechizmy wysoko oceniane przez dydaktyków. Swoją drogą super że prowadzą także sprzedaż internetową, w XXI wieku to ważne.
Hefferson
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 06:38 AM

Kwestia wyjścia do ludzi. Ogólnie Kościół musi dziś korzystać z nowoczesnych form komunikowania. To nie zmienia doktryny a wiernym sporo ułatwia i chyba też młodszych ludzi zachęca.
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 08:56 AM

Od dawna zamawiam wszelkie pozycje katolickie w sieci i nie wyobrażam sobie inaczej. Generalnie już dawno żadnej książki nie kupowałam tak jak kiedyś w księgarniach zwykłych. Nie da się zaprzeczyć że pieniądze też się w ten sposób oszczędza.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.8% - SQL: 31.2%]