Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Firma wydająca uprawnienia na wózki widłowe z Poznania?
Qinnn
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 02:57 AM
Firma wydająca uprawnienia na wózki widłowe z Poznania?

Witam wszystkim forumowiczów. Szukam firmy jak w temacie, chciał bym zwiększyć swoją atrakcyjność wśród pracodawców i zrobić takie dodatkowe uprawnienia. Znacie kogoś u kogo warto zrobić taki kurs?
View user's profile View All Posts By User
Konik_polny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 04:04 AM

Dzisiaj popularność takich kursów jest bardzo duża i wiele firm oferuje takie uprawnienia. Jeżeli chodzi o znalezienie pracy to akurat fakt, dużo łatwiej będzie znaleźć coś konkretnego z takimi uprawnieniami. Ja polecam firmę BHP- Komplex.
Czekolada
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 05:04 AM

Wysłałam ci namiary na placówkę szkoleniową która ma w swojej ofercie wiele różnych kursów, w tym także na wózki widłowe. Sama robiłam u nich kurs na podnośniki więc mogę serdecznie polecić. Dużo godzin praktyk i fajny sposób przekazywania wiedzy :)
Specka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 06:25 AM

Hej. Możecie mi powiedzieć jaki jest koszt takiego kursu? Chciała bym zapisać mojego syna żeby miał zrobione jakiekolwiek uprawnienia, ale nie wiem jaki jest koszt takiego szkolenia. Widzę że na stronach są różne ceny.
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 08:00 AM

W większości wypadków cena jest w granicach kilkuset złotych. Taki kurs jest dzisiaj bardzo popularny i nie jest on jakoś szczególnie wymagający więc możesz się nastawić na wydanie około trzystu złotych. Wszystko zależy też gdzie coś takiego będziesz robić.
panYeti
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 09:04 AM

Również polecam firmę o której pisał kolega wyżej. Jeżeli zależy ci na kimś kto nie tylko wyda uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu ale również nauczy cię konkretnych rzeczy to wejdź na stronę http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/uprawnienia-na-wozek-widlowy/. Dodatkowo jeżeli wiesz na jakiej maszynie będziesz pracować to możesz dobrać kurs pod to ;)
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 10:13 AM

Wysłałam ci jeszcze namiary na jedną firmę. Mój chłopak robił tam kurs spawacza i dzięki temu znalazł sobie dobrą pracę. Z tego co wiem to są różne rodzaje spawania ale o tym nie powiem ci więcej bo nie mam pojęcia :P
Qinnn
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-6-2017 at 12:38 PM

Dzięki bardzo za tyle odpowiedzi. Wiem że nie ma żadnego problemu żeby zrobić kurs ale tak jak pisałem, zależy mi na kimś kto nie tylko wyda dokument ale także faktycznie nauczy pracy z taką maszyną. Chyba zdecyduję się na tą ofertę z linku. Dam znać jak poszło. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 11.2% - SQL: 88.8%]