Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Przetarg na duży kontrakt reklamowy.
panYeti
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 1-5-2017 at 11:08 PM
Przetarg na duży kontrakt reklamowy.

Witajcie. Z racji pełnionej funkcji i różnych znajomości mam dostęp do przetargu na duży kontrakt. Szukam do współpracy agencji reklamowej która ma doświadczenie w produkcji reklam dla dużych stacji telewizyjnych. Zależy mi na kimś kto nie tylko dobrze rozumie branże ale jest w stanie pracować pod presją czasu.
View user's profile View All Posts By User
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 01:43 AM

Jeżeli kogoś z branży mogę ci polecić to zajrzyj na http://wojsmedia.com.pl/. Nie będę ci tutaj teraz opisywał co to za firma, ale powiem krótko że mają naprawdę duże doświadczenie i współpracowali z wieloma znanymi markami. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego z doświadczeniem to ciężko lepiej trafić ;)
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 04:06 AM

W dzisiejszych czasach agencji reklamowych i innych firm specjalizujących się w takich rzeczach jest na pęczki. Dobrze było by wiedzieć czego będą dotyczyć te produkcje to łatwiej będzie dobrać odpowiednią ekipę. Może napisze Pan coś więcej?
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 06:00 AM

Może i jest ich na pęczki ale na palcach jednej ręki można policzyć kogoś kto robi coś dobrego. Wejdź na http://wojsmedia.com.pl/oferta/filmy-i-spoty-reklamowe i zobacz poprzednie realizacje. Chyba nie powiesz mi, że takie coś robi co druga firma od reklam?
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 06:32 AM

Nie zrozum mnie źle, przecież ja nie twierdze ze to co tutaj proponujesz to zły wybór czy coś takiego. Mówię tylko ze wystarczy troche chęci żeby samemu znaleźć wszystko w internecie ;) Akurat tej firmy nie znam ale z chęcią zobaczę co proponują ;)
zielonooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 08:45 AM

Znam kilka film z Warszawy które robią materiały reklamowe i są to raczej te firmy które głównie okupują największe stacje telewizyjne w Polsce. Nie wiem tylko czy czasem te firmy również nie startują w tym przetargu.
adamK2
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 09:30 AM

Zaraz wyślę ci namiary na agencję reklamową z którą współpracuje od kilku lat. Zrobili dla mnie już kilkanaście filmów i kierowali kampaniami w internecie. Naprawdę posiadają duże doświadczenie i myślę że wyprodukowanie spotów dla telewizji to będzie łatwa sprawa ;)
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-5-2017 at 11:14 AM

Na razie muszę zobaczyć to co od was dostałem i co znalazłem sam w tym czasie. Dostałem też namiary od współpracowników na różne agencje. Musi być to duża firma żeby podołać takiej akcji.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 46.0% - SQL: 54.0%]