Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam dobrego ośrodka leczenia uzależnień dla młodzieży możecie mi coś polecić?
bezimienna
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-4-2017 at 09:32 AM
Szukam dobrego ośrodka leczenia uzależnień dla młodzieży możecie mi coś polecić?

Witam, poszukuję dobrego i godnego polecenia ośrodka leczenia uzależnień u młodzieży. Możecie mi coś sprawdzonego polecić? Bardzo proszę o pomoc…
View user's profile View All Posts By User
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-4-2017 at 11:01 AM
Szukam dobrego ośrodka leczenia uzależnień dla młodzieży możecie mi coś polecić?

A o uzależnienie od czego chodzi? Bo to w sumie różne tematy, są różne instytucje, fundacje i tak dalej, ale chyba one nie zajmują się ogółem tylko jakimiś poszczególnymi uzależnieniami?
stary_dziad
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-4-2017 at 11:30 AM

Bzdura. Porządny ośrodek uzależnień powinien zajmować się tak naprawdę wszystkim. Jeśli znają się na trudnej młodzieży to ją wyleczą ze wszystkiego.
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 20-4-2017 at 11:45 AM

No nie wiem, jak na moje jak zna się ktoś na wszystkim to na niczym…
stary_dziad
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-4-2017 at 11:58 AM

A to ja udowodnię się pani, że się pani myli. W końcu uzależnienie to uzależnienie, jak się zna na dzieciakach i na substancjach, które uzależniają to się poradzi i z alkoholem, i z narkotykami, a nawet z grami. Świetnym przykładem na to jest Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA, odsyłam do ich strony: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/. Tam można dowiedzieć się więcej na temat metod leczenia różnych uzależnień wśród młodzieży, które oni wykorzystują w swojej klinice.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]