Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla mł...
Konik_polny
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 02:42 AM
Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla młodzieży?

Cześć, pisze bo mój syn ma problemy, na sama mysl o wyjsciu z domu boli go głowa, ma rozstruj żołądka, nie sypia a w szkole jest nieprzytomny, chcę zapisać go na psychoterapię w Warszawie, co o tym sądzicie znajdę dobrego psychoterapeutę dla syna?
View user's profile View All Posts By User
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 05:06 AM
Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla młodzieży?

Warszawa to duze miasto, więc jak najbardziej, a rozmawiałeś z psychologiem szkolnym, może mlody Cie bajeruje, bo nie chce chodzic do szkoły, ewentualnie może ktos mu w szkole dokucza?
Konik_polny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 05:17 AM

Tez tak myslalem ale syn wogóle nie chce rozmawiac ani wychodzić z domu, całym dniami siedzi w swoim pokoju.
Kokolala
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 06:12 AM

Takich rzeczy nie wolno bagatelizować bo to może być depresja albo fobia społeczna, najlepsza w takich przypadkach jest psychoterapia Warszawa to miasto gdziejest renomowany ośrodek tam na pomoc mogą liczyc zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci, na http://psychiatrzy.pl/psychoterapeuta-warszawa/ dowiesz się, ze plan psychoterapii zawsze ustalany jest indywidualnie.
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 6-4-2017 at 07:33 AM

Młodziez teraz jest bardzo wrazliwa, więc pomysl z psychoterapią jest bardzo dobry zarwno terapia indywidualna jak grupowa może pomóc synowi przełamać fobie i pokaże mu, że nie jest sam ze swoim problemem.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]