Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak działa rotacyjny przesiewacz do piasku i czy warto taki kupić?
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-3-2017 at 06:46 AM
Jak działa rotacyjny przesiewacz do piasku i czy warto taki kupić?

Hej, czy ktoś mógłby mi z grubsza wyjaśnić jak działa rotacyjny przesiewacz piasku i czy warto taki kupić? Będę wdzieczna za konretne posty osób które posiadają przesiewacz i mają doświadczenie w zamówieniu i użytkowaniu.
View user's profile View All Posts By User
Konik_polny
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-3-2017 at 09:36 AM

no cześć. Doświadczenia w użytkowaniu niestety nie mam bo korzystają z niego moi pracownicy ale uważam że warto kupić takie urządzenie oczywiście jeśli go potrzebujesz. Myślę że o zasadzie działania najwiecej dowiesz sie z profesjonalnego artykułu, proszę - inzynieria.pro/przesiewacz-dla-piasku-rotacyjny-zataczajacy-2133.html. Jest to proste i skuteczne, dlatego urządzenia działają wydajnie i niezawodnie.
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-3-2017 at 10:42 AM

Cześć! Sory za zmianę tematu ale szukam od pewnego czasu przesiewacza odśrodkowego, jak dotąd nie znalazłem niczego w dobrej cenie, wiec mozemoglbys mi cos polecic?
Konik_polny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-3-2017 at 11:52 AM

Pewnie że mógłbym. Poszukaj tu: inzynieria.pro/category/przesiewacze, na pewno znajdziesz tam przesiewacz odśrodkowy bo mój znajomy zamawiał taki i bardzo sobie chwalił cenę. Na użytkowanie i działanie tez nie narzeka, podobno jest latwiejszyniz stary który miał u siebie chyba ze 100 lat.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]