Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie najlepiej udać się na kurs tańca w Warszawie?
Kokolala
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 11:20 PM
Gdzie najlepiej udać się na kurs tańca w Warszawie?

Nie zalezy mi na zdobyciu umiejętności tanecznych na poziomie mistrzowskim bo pewnie i tak nie byłabym w stanie tego zrobić (mam zerowy słuch i dwie lewe nogi haha) ale po prostu chcę się trochę poruszać, może zrzucić parę nadprogramowych kilogramów i po prostu chciałabym w ten sposób zagospodarować swój czas wolny. Od zawsze lubiłam tańczyć i wydaje mi się że to może stać się moją prawdziwą pasją :)
View user's profile View All Posts By User
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-3-2017 at 12:19 AM

To chyba idealnym dla ciebie miejscem będzie Centrum Kultury i Tańca Oll w Warszawie :) tam właśnie liczy się głównie pasja i miłość do tego co się robi oraz miłe spędzanie czasu, panuje tam bardzo fajna atmosfera więc nawet osoby początkujące nie czują się źle w towarzystwie osób które tańczą fantastycznie. Nikt nie wpadnie w kompleksy i taniec naprawdę można łatwo pokochać nawet jeśli do tej pory się za nim nie przepadało, nawet mój mąż go polubił i teraz sam wyciąga mnie na parkiet a to dla tego miejsca najlepsza rekomendacja :)
Kokolala
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-3-2017 at 02:20 AM

Brzmi świetnie, aż zachciało mi się od razu biec na zajęcia :) możesz podać jakiś namiar na to miejsce?
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-3-2017 at 03:58 AM

Proszę bardzo, chociaż chyba znalazłabyś bez trudu jakby ś wpisała w wyszukiwarkę kurs tańca Warszawa, to bardzo znane miejsce, ma dużo osób ale bez obaw, na pewno znajdzie się i dla ciebie miejsce :) Naprawdę polecam skorzystać z tej oferty, to wyjątkowe miejsce, ja byłam zachwycona i ciągle polecam jak słyszę że ktoś ze znajomych chce się nauczyć tańczyć albo tańczyć dla czystej przyjemności :)
Kokolala
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-3-2017 at 06:39 AM

W takim razie natychmiast muszę umówić się na kurs, mam nadzieję, że to będzie możliwe bo długo już z tym zwlekałam a teraz jak znalazłam takie fajne miejsce to już nie zamierzam :) dziękuję bardzo za polecenie go skoro jest takie dobre, mam nadzieję że ja będę tak samo zadowolona :)
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-3-2017 at 09:19 AM

Sądzę że na pewno i to już po pierwszych zajęciach, zresztą nic już nie mówię, sama zobaczysz :) Pozdrawiam i życzę powodzenia

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]