Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak uniknąć problemów z nieszczelną instalacją hydrauliki siłowej?
Sancho
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 07:35 AM
Jak uniknąć problemów z nieszczelną instalacją hydrauliki siłowej?

Od jakiegoś czasu zostałem, może nawet trochę wbreww swojej woli oidpowiedzialny w firmie, w której pracuję za sprzęt firmowy, którym są zarówno auta, jak i wszystko to co tam się znajduje. Jesteśmy firmą, któa zajmuje się budownictwem szeroko pojętym, więc ten sprzęt jest bardzo różny. Ostatnio mam wiele problemów z wyciekami z ukłądów hydraulicznych, których nie potrafię samodzielnie naprawić. Może Wy mi coś polecicie w tej kwesti?
View user's profile View All Posts By User
Barabut
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 07:44 AM

Sprawa nie jest wcale łątwa, bo jednak trzeba widziec to co jest do naprawienia...Nie zawsze zdalnie da się załatwić tego rodzaju kwestie. Ja jeśli nie jestem czegoś pewien jeśli chodzi o naprawę to zawsze wołam kolegó, któzy mają większe doświadczenie ode mnie...
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 07:53 AM

No to jest pewnie dobry sposób, tylko, że u nas to ja jestem jednak najbardziej doświadczonym człowiekiem w firmie, jeśli chodzi o kwestie techniczne..., tak więc sam rozumiesz...
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 08:08 AM

Według mnie problemem w Polsce było i myślę, że w dalszym ciągu są przestarzałe urządzenia. Ciągle bawimy się urządzeniami, które mają już dawno lata swietności za sobą. Teraz trzeba postawić albo na nowe urządzenia albo na nowe elementy do wymiany. Nie ma co oszczędzać i wykorzystywać tego co zostało na przykład kilkanaście lat temu.
OtoczkaNieba
Junior Member
**

Registered: 13-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 08:53 AM

No coś w tym jest, bo akurat całkiem niedawno mój mąż postanowił w końcu rozstać się ze sprzętem, któy zalegał długie lata w magazynie. Od niedawna właśnie postanowił zaopatrywać się tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Szybkozlacza-328.html bo stwierdził, żz szybkozłączki do swoich instalacji będzie brał tylko z najwyższej półki.
zielonooka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 10:29 AM

No i dobrze słyszeć takie informacje, bo to oznacza, że jednak z naszymi technikami wcale nie jest jeszcze tak źle :)))
madryjanek
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 15-3-2017 at 11:36 AM

Ważne, żeby mieć śwaidomość jakości produktów technicznych. Koleżanka wspomniała o szybkozłączkach, a ja wspomnę jeszcze choćby o zaworach dławiących, które tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zawory_zawory-dlawiace-372.html można kupić i to za świetną cenę. Myślę, że jeśli będziesz kupował części zamienne tutaj, to porblemy z cieknącą hydrauliką siłową nie bedą się powtarzały...

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.5% - SQL: 31.5%]