Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kto może stosować peeling kwasowy?
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2017 at 05:15 AM
Kto może stosować peeling kwasowy?

Mam 18 lat i starszne problemy z tradzikiem. Stosowałam już rozne kremy przeciwtrądzikowe, ale efekt wciąż jest niezadowalajacy. Koleżanka poradziła zebym sprobowała peelingu kwasowego. Czy w moim wieku moge stosować taki rodzaj peelingu? Czy to zeczywiście pomoże pozbyc się blizn potrądzikowych? Czy ograniczy powstawanie kolejnych zmian?
View user's profile View All Posts By User
Specka
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2017 at 05:59 AM

W twoim przypadku, z racji młodego wieku radziłabym skonsultować się z dermatologiem. Wiem, że trzeba czekać strasznie długo w kolejce, ale lepiej porozumieć się z kimś, kto się na tym zna, żeby nie narobić sobie większego kłopotu.
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2017 at 06:18 AM

Chyba trochę przesadzasz. Peeling kwasowy to nic strasznego i stosuje się go przy różnych dolegliwościach skórnych, również tych związanych z tuszowaniem blizn po oparzeniach. Według mojej wiedzy to rzeczywiście może pomóc w wygładzeniu skóry pełnej blizn po trądziku. Poczytaj sobie co o tym rodzaju peelingu piszą na tej stronie https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/231,dermo_expert_peelingi.html. Jeśli wciąż masz wątpliwości to po prostu pogadaj z jakąś kosmetyczką. Nie musisz od razu iść do dermatologa.
Specka
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2017 at 07:01 AM

Ja mimo wszystko doradzałabym ostrożność. Akurat kosmetyki FLOSLEK są raczej bezpieczne w stosowaniu, ale Ty jesteś jeszcze młoda i masz delikatną skóre. Zanim skorzystasz z peelingu wcześniej przynajmniej zapoznaj się z ulotką wybranego przez Ciebie produktu i zobacz, czy rzeczywiście możesz go stosować.
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 1-3-2017 at 08:57 AM

Dzieki za rady. Rozmawialam z kosmetyczką i mowi że spokojnie moge spróbowac, tylko radzi zeby nie przesadzac na początku z ilością peelingu.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.6% - SQL: 32.4%]