Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Oferty pracy dla opiekunek nad osobami starszymi mieszkającymi w Niemczech - gdzie ich szukać?
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 03:45 AM
Oferty pracy dla opiekunek nad osobami starszymi mieszkającymi w Niemczech - gdzie ich szukać?

Czy znajdę tu może kogoś, kto pracuje w Niemczech jako opiekunka nad osobami starszymi? Bardzo zależy mi na kontakcie z kimś, kto się tym już zajmuje, a niestety nie mam nikogo znajomego w tym zawodzie. Sama chciałabym się tym zająć, ale potrzebuję kilku rad i wskazówek, więc fajnie by było jakby ktoś się znalazł!
View user's profile View All Posts By User
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 05:25 AM
Oferty pracy dla opiekunek nad osobami starszymi mieszkającymi w Niemczech - gdzie ich szukać?

Cześć. Ja pracuje w Niemczech jako opiekunka i chętnie Ci pomogę i odpowiem na nurtujące pytania, o co chodzi konkretnie?
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 06:46 AM

Super! Ale się cieszę, że udało mi się na Ciebie trafić. Przede wszystkim chciałabym wiedzieć czy możesz mi polecić jakąś firmę, która Cię tam wysłała? Czy jechałaś z polecenia czy jak to się odbywa? Bo nie wiem jak się za to zabrać…
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 07:55 AM

Jechałam do klienta tej firmy laxocare.pl/. Mają naprawdę dużą baze klientów i bardzo sprawnie wszystko organizują. Jeśli się martwisz, że trafisz na jakąs niesprawdzoną rodzinę albo ktoś zrobi sobie z Ciebie głupi żart to z nimi nie musisz, bo naprawdę wszystko jest dobrze zorganizowane i sprawdzone.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 0.4% - SQL: 99.6%]