Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy w Poznaniu zregeneruję tylną belkę do Peugeota 206?
panYeti
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 04:10 AM
Czy w Poznaniu zregeneruję tylną belkę do Peugeota 206?

Witam wszystkich, mam na oku świetnie wyglądającego Peugeota 206, którego sprzedaje mój znajomy. Jako, ze wiem o tym samochodzie praktycnie wszystko to opłaca mi się go kupic. Problemem jest tylko kwestia tylnego zawieszenia, któer dość mocno skrzypi. Konsultowałem tą sprawę z moim mechanikiem i twierdzi, że to może być wina zużytej belki na tyle. Czy można gdzieś to zregentrować w Poznaniu?
View user's profile View All Posts By User
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 05:51 AM

To jeden z tych objawów, które jasno wskazują na zużycie tego elementu. Jeśli do tego występują inne odgłosy, czy samochodów się obnizył, to wtedy daignozę możesz postawić samodzielnie. Naprawy tego elementu są możliwe, bo w innym przypadku zakup nowego elementu to koszt kilku tysięcy złotych, więc zupełne nieopłacalna operacja.
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 06:37 AM

To dobrze, bo wiesz samochód wcale nie jest taki drogi, a gdybym miał wydac takie pieniądze na nowy element to faktycznie nie ma sensu. Pytanie też czy po takiej naprawie można bezpiecznie jeździć.
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 09:03 AM

Jeśli zrobiłbym taką naprawę u pierwszego lepszego mechanika, to powiedziałabym, że dalsza jazda wcale do bezpiecznych nie będzie należała. Ale jeśli zrobisz to w warsztacie, który specjalizuje się w tego typu robocie, to bez problemu mozesz wrócić na ulicę. Generalnie po takiej naprawie nie ma sladu, a auto prowadzi się bardzo dobrze.
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 09:58 AM

Wiem, że wielu uważa, że naprawy aut to domena mężczyzn, ale muszę Wam powiedzić, że nie zawsze. W związku z tym chciałam Wam polecić warsztat, który zajmuje się regeneracją tylnych belek w autach francuskich, znajdziecie go tutaj serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/, polecam. Ten poznański warsztat regeneruje belki w Peugeotach 206 i innych modelach.
Konik_polny
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 11:38 AM

Ten stereotyp powoli zanika... Tak w ogóle to zauważyłem w ostatnim czasie, ze ludzie bardzo chetnie kupują francuskie samochody. Jeszcze całkiem niedawno spora grupa nie darzyła sympatią tego kierunki, dzisiaj się to zmienia, pewnie przez to, że jakość aut poszła do przodu.
Sancho
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 02:21 PM

Sporo samochodów jest robiona w jednej fabryce. Na przykład nadwozia powstają w jednej fabryce, a rozjeżdżają się w pewnym momencie do dwóch innych i tak to teraz działa.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 32.0% - SQL: 68.0%]