Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Chcę przejsć na dietę, ale nie wiem, która najlepsza
Sancho
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 16-1-2017 at 07:59 PM
Chcę przejsć na dietę, ale nie wiem, która najlepsza

Cześć! Choć zazwyczaj to ceściej pewnie kobiety marudzą o tym, że im boczki przeszkadzają,t o ja należe do tych panów, co to im już wykształcon ymięsień piwny przeszkadza. Tyko teraz tak… widziałem już na necie tyler óżnych diet, że nie wiem, co wogóle wybrać. Polecicie jakieś skuteczne odchudzanie?
View user's profile View All Posts By User
Barabut
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-1-2017 at 10:37 PM

Siema! Tylko, żeby Ci nie przyszło do głowy przechodznie na jakieś diety białkowe, czy inne takie. Ta na przykład strasznie niszczy nerki i zwiększa ilośc ciał ketonowych w organizmie, więc jest strasznie niezdrowa. Najlepiej po prostu odstaw jasne pieczywo, zwiększ ilość warzyw w diecie i zacznij biegać. To mój sposób na zdrowe życie.
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 16-1-2017 at 10:56 PM

heh… wszystko byłoby ekstra, tyle, że ja mam 30 kg nadwagę, więc na razie o bieganiu mogę zapomnieć :P
Specka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 12:06 AM

To akurat myślę, że wymówka :) Wystarczy wpierw pouprawiać trochę marszów, później marszobiegów, aż w końcu bieg. Co do zaś diety, to koleg ama rację. Jest sporo takich diet, które wykończą Twój organizm, musi byc ona odpowiednio zbilansowana.
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 02:27 AM

Zgadza się! Dlatego ja na przykłąd zajrzałam na tę stronę: mikemilekfitness.com/dieta-na-spalanie-tkanki-tluszczowej/. Ten pan jest trenerem osobistym, który działa w internecie. Pomaga nie tylko dobrac odpowiednie ćwiczenia, ale także i odpowiedni sposób żywienia. Mi pomógł zmienić żywienie, dzięki czemu w ciągu miesiąca straciłam 5 kilo! Kazał mi nieco przystopowac, bo organizm powinien gubić masę stopniowo, ale sami przyznacie, że skutek imponujący :)
Hefferson
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 04:05 AM

Koleżanka dobrze mówi! Ja akurat zamówiłem u niego Dietera, czyli kalkulator kalorii. Sam trochę mam pojęcie o żywieniu, tyle, że to wyliczanie mnie męczyło. Wobec tego znalazłem u niego na stronie http://www.mikemilekfitness.com/dieter-kalkulator-kalorii/ prosty i intuicyjny kalkulator i teraz sbie mogę bez problemu wyliczać ilość potrzebnych mi na dany dzień kalorii.
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 06:56 AM

Na tyle niej estem obeznany w dobieraniu składników, by sobie samemu liczyć, ale te programy diet rzeczywiście sprawdze. Dziękik ochani!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 63.6% - SQL: 36.4%]