Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wybór odpowiedniego kleju do parkietu.
Konik_polny
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-12-2016 at 04:17 AM
Wybór odpowiedniego kleju do parkietu.

Cześć wszystkim. Na rynku mamy wielu producentów, także tych produkujących kleje do parkietu, których obecnie poszukuję. Któremu producentowi zaufaliście Wy? Polecacie jego produkty, czy raczej po testowaniu wolicie się trzymać z daleka od nich? Proszę o radę, bo remont coraz bliżej, więc nie mam wiele czasu na decyzję. Z góry dziękuję i pozdrowienia ślę.
View user's profile View All Posts By User
Sancho
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-12-2016 at 06:17 AM

Jest masa różnych klejów, nie powiedziałeś też jakiego poszukujesz Ty. W przypadku kleju poliuretanowego, którego do swoich podłóg używam ja, polecałbym tę konkretną ofertę: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Kleje-poliurytanowe/31. Są tam różni producenci, ale ja bardziej patrzę też na miejsce zakupu. Akurat ten sklep internetowy wywarł na mnie ogromne wrażenie i korzystałem z niego już kilka razy.
Barabut
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-12-2016 at 09:10 AM

Wychodzę z założenia, że pierwsze skojarzenie jest najlepsze. Jeśli ktoś rzuca hasło: klej do parkietów, od razu myślę o renomowanym producencie takich produktów, jakim jest Bona. Zestawienie produktów znajdziesz na stronie: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/producer/Bona/23. W ofercie są także między innymi grunty, które leżą przecież z klejem na jednej półce.
Konik_polny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-12-2016 at 09:49 AM

Racja, tyle że grunt mam już wybrany i jest to właśnie produkcji firmy Bona. Także szykuje mi się udany, remontowy duet. Dzięki chłopaki za pomoc, już wszystko wiem!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]