Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co kupić narzeczonemu na prezent?
dziewczynkazzapalniczka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 03:17 AM
Co kupić narzeczonemu na prezent?

hejka, szukam fajnego prezentu dla narzeczonego z okazji zbliżających się jego urodzin. Krawat i skarpetki odpadają, bo mi niezliczoną ilość więc nie wiem co kupić. Poradzicie coś?
View user's profile View All Posts By User
bezimienna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 03:29 AM

możesz wykupić mu karnet na siłownię albo na basen. Bardzo pożyteczny prezent i praktyczny. Powinien się spodobać. Jak lubi też dbac o urodę o cykl masaży lub karnet do spa.
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 04:31 AM

uważam że ciuch na prezent też się sprawdzi. Szczególnie praktyczne sa koszule, zwykle faceci sami rzadko potrafią dobrac sobie coś fajnego, dlatego powinniśmy wtedy my kobiety działać! Ostatnio kupowałam koszulę dla męża w tym sklepie https://splendear.com/on/odziez/koszule?manufacturer=15 leży super, mąż prezentuje się w niej elegancko i jest jeszcze przystojniejszy. Od razu widać że ma na sobie dobrej klasy rzecz, która na pewno długo będzie mu służyć i cieszyć moje oczy. Polecam uwadze.
panYeti
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 04:40 AM

jako facet powiem, że lubimy praktyczne prezenty. Jak najbardziej coś do noszenia, skonsumowania, cos co fajnie się prezentuje. Sam lubiedostawac akcesoria, zegarki, portfele i paski do spodni. Warto przed zakupami zapytać co narzeczonemu potrzeba. Lepsze to niż kupwanie w ciemno często nietrafionego prezentu.
zielonooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 05:36 AM

ja na okrągłe urodziny wykupiłam chłopakowi bilet na koncert ulubionego zespołu amerykańskiego, który ze swoim turne zahaczył o polskę. Radości było co nie miara. Fajna niespodzianka z której byłam i ja dumna.
nieidealny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 07:47 AM

koszula lub bluzka mają zawsze zastosowanie i się obronią. Są to praktyczne rzeczy z których będzie korzystał tak więc śmiało możesz w ten temat uderzać. Będzie mniej monotonnie wyglądał w pracy lub podczas rodzinnych spotkań. Tylko musisz znac dobry rozmiar żeby nie okazała się koszula zbyt mała lub szeroka.
stary_dziad
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 09:21 AM

koszula markowa z dobrego materiału zawsze dobrze się nosi. Niech narzeczony wie, że dbasz o jego wygląd i zależy ci na dobrych ciuchach, które zakłada. Z czystym sumieniem zachęcam do takiego prezentu. Będzie z pewnością zadowolony.
restech
Super Administrator
Thread Pruned
1-10-2018 at 11:03 AM
restech
Super Administrator
Thread Closed
1-10-2018 at 11:04 AM

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 1.2% - SQL: 98.8%]