Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kamery do gabinetu – tylko wewnętrzne?
Barabut
Junior Member
**

Registered: 21-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-12-2016 at 05:24 AM
Kamery do gabinetu – tylko wewnętrzne?

Zastanawiam się nad wyborem kamer do siedziby mojego gabinetu (prowadzę praktykę lekarską;). Nie to, że jestem jakiś nadgorliwy, ale wiem czasem, jakie rzeczy się dzieją na osiedlu i myśle, czy by nie zainstalować nie tylko kamer w środku, ale i przed wejściem. Co o tym myślicie?
View user's profile View All Posts By User
Czekolada
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 13-12-2016 at 06:16 AM

Szczerze Ci powiem, że kamery zewnętrzne chyba częściej się spotyka w obiektach, gdzie teoretycznie ktoś może Ci coś zawinąć z podwórka – czyli magazyny, przy domu itp. Ale z drugiej strony, jeśli okolica jest niespokojna, to zawsze można zainstalować kamerę w ten sposób, by tylko ujmowała wejście i np. z rejestracją ruchu, czyli jak ktoś przed drzwiami stanie, to kamera zacznie łapać. Wówczas, jak wybirzesz odpowiednie sytemy, to nawet apka na telefonie może Cię poinformować, że kamera zaczeła rejestrować.
madryjanek
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 13-12-2016 at 08:04 AM

Dlatego ja bym na miejscu kolegi brał zarówno wewnetrzne kamery, jak i zewnętrzne. Jak coś się będzie działo, to zareagujesz zsybko, może jeszcze nie zdążą zrobić włamu.
Barabut
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-12-2016 at 09:14 AM

I chyba to właśnie mnie najbardziej przekonuje. A widok takiej kamerki na zewnątrz też będzie ostrzeżeniem dla potencjalnych niemiluchów. To już wiem co zrobię, dzięki :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.1% - SQL: 32.9%]