Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wycieczka na Białoruś
beza_z_kremem
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 06:35 AM
Wycieczka na Białoruś

Witajcie. Zawsze mnie fascynowała Białoruś. Taki tam jest piękny folklor, tacy dobrze ludzie, tyle miejsce do zwiedzania. Czy ktoś z Was miał kiedyś taką możliwość, żeby tam pojechać i pozwiedzać? Czy rzeczywiście tam tak jest jak wszyscy mówią?
View user's profile View All Posts By User
madryjanek
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 06:47 AM
Wycieczka na Białoruś

Tak, naprawde tam tak jest. Pamiętaj tylko, że jest Ci potrzebna wiza na Białoruś bo bez tego nie wjedziesz do krajui będziesz mieć problemy same. No niestety ale tak jest po ptostu, że do niektórych państw trzeba spełniać pewne kryteria, żeby wjeżdżać i sobie nawet zwiedzać bez problemów.
zielonooka
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 09:11 AM
Wycieczka na Białoruś

Ja to jestem w szoku. Słyszałam że jest potrzebne wiza Indie Warszawa taki lot jest niemożliwy właśnie bez wizy. No ale cóż, skoro nawet na Białoruś to w szoku jestem. Ale co tam, jakoś to się wszystko chyba da przeżyć co nie? :)
madryjanek
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 11:45 AM
Wycieczka na Białoruś

Pewnie, że się da. Ta wiza to nie jest też aż taki duży problem, więc nie ma się czym przejmować. Da się to wszystko ogarnąć i nei przejmować tym, że trzeba było jakąś tma wcześniej formalność załatwiać. Ale życzę powodzenia w tych wszystkich formalnościach :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.8% - SQL: 34.2%]