Pasjonaci nowych technologii
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: dobry sklep z łóżkami dziecięcymi
nieidealny
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 04:43 AM
dobry sklep z łóżkami dziecięcymi

szukamy jakiegos dobrego sklepu z lozkami dla dzieci, które ladnie wyglądają, są stabilne i co ważne, niedrogie. Nie możemy wydac fortuny na zakup lozek… podrzuccie mi jakies fajne propozycje.;) dzieci są teraz w wieku pięciu i siedmiu lat.
View user's profile View All Posts By User
adamK2
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 05:59 AM

my w Internecie zamawialiśmy dla swoich dzieci łóżka piętrowe sklep internetowy to świetna opcja jeśli mieszkasz gdzieś dalej od miasta i nie możesz pozwolić sobie na nieskończone chodzenie po sklepach… wystarczy, że przejrzysz sobie ofertę w sieci i możesz od razu zamawiać.;) Skorzystaliśmy z propozycji – mają tam najładniejsze łóżka piętrowe, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.;)
dama_z_chomikiem
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 08:52 AM

też u nich kupowałam, bo są też mimo wszystko tanie i bardzo praktyczne. Dzięki łóżkom piętrowym można zaoszczędzić i miejsce, i pieniądze. Składa się samemu, ale instrukcja jest bardzo dobrze napisana i nie ma z tym wielkiego problemu. Mąż poradził sobie bardzo szybko, a dzieci są zadowolone i ciągle wymyślają sobie jakieś nowe zabawy. Wzięliśmy wersję z zasłonkami i to była świetna decyzja.;)
zielonooka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-11-2016 at 10:44 AM

a wiecie, że nie wpadłabym na łóżka piętrowe? Ja też, tak jak autor wątku, szukam teraz jakichś inspiracji na urządzanie pokoju dziecięcego… i w sumie bardzo fajny pomysł, na pewno spodoba się moim dzieciom!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]