Pasjonaci nowych technologii

Jaki sklep z Nike w Internecie?

Mondra - 14-2-2019 at 08:10 PM

polecicie mi jakiś dobry sklep z markowymi butami? Chodzi o Nike, może też Adidasa. Z góry dzięki!

Jaki sklep z Nike w Internecie?

dziewczynkazzapalniczka - 14-2-2019 at 10:00 PM

Ja polecam CTX SPORT. Kupuję tam buty już o jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Masz dobrze opisane produkty, korzystne ceny, szybką realizację. Wszystko, czego się zwykle szuka przy zakupach online… No i wolę sobie zamawiać Nike w Internecie, bo często można trafić na fajne promocje i okazje.

Jaki sklep z Nike w Internecie?

Barabut - 15-2-2019 at 12:24 AM

też znam ten sklep i polecam, jest wiarygodny. Jeśli chcesz kupić Nike albo inne markowe buty to musisz zwrócić uwagę na oryginalność. Tutaj na pewno są oryginalne. Za to wystrzegałbym się ostatnio bardzo popularnego chińskiego rynku.;)

Jaki sklep z Nike w Internecie?

Mondra - 15-2-2019 at 03:07 AM

Dzięki, zaraz sobie sprawdzę. Z Adidasa mi się podobał model Gazelle, sprawdzę czy mają go…

Jaki sklep z Nike w Internecie?

dziewczynkazzapalniczka - 15-2-2019 at 04:33 AM

Chodzi ci o model z tej strony https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/? Co do tej gazelle opinie są zachęcające, sama się zastanawiam czy sobie nie kupić. Moja przyjaciółka ma i wyglądają świetnie na nodze, podobno też wygodnie się biega i uprawia sporty. A ona jest dość aktywna, więc chyba wie, co mówi… tylko pamiętaj, żeby zmierzyć sobie stopę i dobrze dobrać rozmiar. Na stronie sklepu masz tabelę.

Jaki sklep z Nike w Internecie?

beza_z_kremem - 15-2-2019 at 07:02 AM

Mam te buty, w porównaniu do innych mają niesamowicie miękką cholewkę. Wykonana jest chyba z nubuku…. Łagodnie dopasowuje się do stopy i można w tych butach chodzić po narawdę różnych powierzchniach. A i bieganie po dziurach już tak nie boli. Zawsze miałam wrażliwe stopy, a tutaj po raz pierwszy od dawna nie mam podrażnień i odcisków.