Pasjonaci nowych technologii

Czy brać leki na potencję bez recepty?

Barabut - 8-12-2017 at 01:47 AM

mam taki problem, ale wiadomo, że wolałbym nie iść z tym do lekarza i nie pytać farmaceuty.;) chcę zamówić online, bez pytań i bez wstydu… ale zastanawiam się czy to jest bezpieczne i co w sumie warto zamawiać… poradzicie mi coś?

Qinnn - 8-12-2017 at 02:24 AM

jak faktycznie kupujesz w aptece, a nie w jakimś niepewnym źródle, no to jest bezpieczne.;) polecam zerknąć na stronę internetową aptekamini.pl/category/dla-mezczyzn-potencja, znajdziesz tam różne leki na potencję bez recepty. Możesz sobie poczytać ulotki, składy, zastosowanie. I wtedy sobie wybrać.

Barabut - 8-12-2017 at 03:34 AM

dzięki za link! Faktycznie będzie przydatny. Może coś da.;) a ty używasz leków na potencję??

Qinnn - 8-12-2017 at 05:40 AM

no tak… co innego robiłbym w tym temacie?;) na początku bardzo się opierałem, ale zdobyliśmy się z partnerką na szczerość i postanowiliśmy coś zadziałać w tym temacie.

adamK2 - 8-12-2017 at 06:15 AM

zawsze warto zdobyć się na taką szczerość, to wiele zmienia w łóżku.;) a aptekamini.pl ma też dosyć dobre ceny leków na potencję, więc można sobie skorzystać.

Czekolada - 8-12-2017 at 07:16 AM

oczywiście, że brać. Jeśli działa to jak najbardziej brać i się nie wykręcać.;) ale zawsze trzeba czytać ulotki i brać jak producent każe, żeby potem nie było żadnych niespodzianek niemiłych. Choć wydaje mi się, że problemy z potencją przestają być już tematem tabu, teraz naprawdę każdy może iść z tym na ludzie do apteki.;)

adamK2 - 8-12-2017 at 07:27 AM

niekoniecznie, wielu mężczyzn się tego wstydzi, bo brak potencji to jak brak męskości

Czekolada - 8-12-2017 at 09:03 AM

ale małymi kroczkami warto się tego wstydu pozbywać, branie leków nie jest takie złe, jeśli jest efekt.