Pasjonaci nowych technologii

Czy orteza na kolano pomoże w zwalczeniu przewlekłego bólu nogi?

Barabut - 29-8-2017 at 06:34 AM

Miałem operację wiązadeł w kolanie i od tamtej pory mam duży problem. Jeszcze przed tym noga mi przeskakiwała i teraz boję się że znowu się to stanie. Dodatkowo często odczuwam ból podczas wysiłku. Myślicie ze stabilizator albo orteza coś pomoże?

Qinnn - 29-8-2017 at 08:32 AM

Czy po takiej operacji lekarz nie kazał ci stosować takiego stabilizatora? Mój znajomy miał podobny problem i wiem że cały czas chodził w czymś takim żeby noga dobrze się zagoiła i nic sobie po drodze nie zrobił :)

bezimienna - 29-8-2017 at 10:08 AM

Jeżeli ból kolana nie jest wywołany przez ruch tylko przez inne rzeczy to może nic nie dać ale taka orteza na kolano na pewno odciąży nogę. Możesz sobie w wolnej chwili zajrzeć na stronę https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-kolano-stabilizatory-opaski-c-5_2.html bo tam mają taki sprzęt ;)

dama_z_chomikiem - 29-8-2017 at 10:53 AM

Sama kiedyś patrzyłam na stronie ortomedyczny.pl za stabilizatorem na udo. Stabilizator możesz kupić zapobiegawczo ale jeżeli coś cię boli to może warto iść do lekarza?

nieidealny - 29-8-2017 at 11:03 AM

A to nie jest tak że przez jakiś czas po operacji będziesz odczuwał taki dyskomfort? Nie miałem nic takiego więc nie wiem ale warto zapytać lekarza bo może ma boleć.