Pasjonaci nowych technologii

Szukam mebli pracowniczych

Hefferson - 14-8-2017 at 05:13 AM

Szukam mebli pracowniczych ale nie chcialbym wydać za dużo. Jednocześnie przydałoby się coś bardziej nietypowego niż standardowe biurka i szafki jakie można wszędzie kupić. Co mam robić w takiej sytuacji?

Szukam mebli pracowniczych

bezimienna - 14-8-2017 at 07:18 AM

Porządne i stylowe meble pracownicze mają tutaj - http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze. Wszystko z drewna w idealnym stanie i niskich cenach. Poza tym idealnie nadają się właśnie jako meble firmowe bo mają dużo półek różnej wielkości gdzie zmieścisz teczki segregatory itd. Jeżeli szukasz czegoś niestandardowego to powinieneś być zadowolony.

Szukam mebli pracowniczych

Hefferson - 14-8-2017 at 09:05 AM

Wszystko pięknie ale oprócz przydałoby mi się więcej otawartych szafek na książki i dokumenty, a do tego jakieś stylowe fotele a tego chyba w tym sklepie nie dostanę. Dziękuję za link bo kilka rzeczy bardzo mi się spodobało ale wolałbym kupić wszystko w jednym miejscu a tam niestety nie ma wszystkiego.

Szukam mebli pracowniczych

bezimienna - 14-8-2017 at 11:01 AM

Podałam ci link po to żebyś zapoznał się z całym asortymentem sklepu, bo mają też otwarte szafki i fotele, wszystko pasujące do siebie. Warto przejrzeć cały asortyment sklepu, ale zajrzyj jeszcze tutaj: http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe, tu już typowo sa meble biurowe. Daj znać czy coś się znalazło bo ja w wyobraźni skompletowałam już kilka niezłych zestawów :D

Szukam mebli pracowniczych

Hefferson - 14-8-2017 at 12:24 PM

To zmienia postać rzeczy :]

Szukam mebli pracowniczych

bezimienna - 14-8-2017 at 12:41 PM

Miło słyszec ze jednak sie na cos przydałam.