Pasjonaci nowych technologii

Czy w okolicach Poznania działa jakaś wypożyczalnia busów?

adamK2 - 2-5-2017 at 02:12 AM

Witam. Niedługo w mojej firmie odbywa się ważne wydarzenie i z całą kadrą musimy udać się za granicę. Potrzebujemy w tym celu wypożyczyć bus to chyba lepiej się opłaca, niż wynajem kilku samochodów. Czy znacie jakąś firmę w Poznaniu?

nieidealny - 2-5-2017 at 03:38 AM

Masz rację, że bus to lepsze rozwiązanie nie tylko chodzi o wygodę i oszczędność pieniędzy. Ja zawsze wychodzę z założenia, że wycieczki firmowe busem sprzyjają integracji wszyscy są razem, mogą fajnie spędzić czas, zamiast dzielić się na grupki i podróżować kilkoma samochodami. Wypożyczając bus, możesz skorzystać z wynajmu wraz z kierowcą. Nie tylko można się odprężyć, uwolnić od stresu, ale też podróż jest bezpieczna i komfortowa.

dziewczynkazzapalniczka - 2-5-2017 at 05:02 AM

Zgodzę się z poprzednikiem, też mam miłe wspomnienia z podróży z kierowcą.

bezimienna - 2-5-2017 at 06:09 AM

Oczywiście, że w Poznaniu działa wypożyczalnia busów i to naprawdę dobra firma. Możesz się o tym przekonać poprzez samą wizytę na stronie internetowej: http://torcar24.pl/. Strona jest czytelna, konkretna, znajdziesz tam większość potrzebnych informacji: wiadomości o cenniku, o flocie, o możliwości rezerwacji i o szczegółach, które są niezbędne. Jeśli masz jakieś pytania bardzo łatwo jest skontaktować się z wypożyczalnią i poprosić o radę odnośnie auta.

dama_z_chomikiem - 2-5-2017 at 08:43 AM

Nie pozostało mi nic innego, jak zgodzić się z poprzednikami.

zielonooka - 2-5-2017 at 09:01 AM

My w podobnej sytuacji też zdecydowaliśmy się na busa i była to najlepsza decyzja.