Pasjonaci nowych technologii

Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla mł...

Konik_polny - 6-4-2017 at 02:42 AM

Cześć, pisze bo mój syn ma problemy, na sama mysl o wyjsciu z domu boli go głowa, ma rozstruj żołądka, nie sypia a w szkole jest nieprzytomny, chcę zapisać go na psychoterapię w Warszawie, co o tym sądzicie znajdę dobrego psychoterapeutę dla syna?

Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla młodzieży?

Sancho - 6-4-2017 at 05:06 AM

Warszawa to duze miasto, więc jak najbardziej, a rozmawiałeś z psychologiem szkolnym, może mlody Cie bajeruje, bo nie chce chodzic do szkoły, ewentualnie może ktos mu w szkole dokucza?

Chcę zapisać syna na psychoterapię w Warszawie, znajdę w stolicy dobrego psychoterapeutę dla młodzieży?

Konik_polny - 6-4-2017 at 05:17 AM

Tez tak myslalem ale syn wogóle nie chce rozmawiac ani wychodzić z domu, całym dniami siedzi w swoim pokoju.

Kokolala - 6-4-2017 at 06:12 AM

Takich rzeczy nie wolno bagatelizować bo to może być depresja albo fobia społeczna, najlepsza w takich przypadkach jest psychoterapia Warszawa to miasto gdziejest renomowany ośrodek tam na pomoc mogą liczyc zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci, na http://psychiatrzy.pl/psychoterapeuta-warszawa/ dowiesz się, ze plan psychoterapii zawsze ustalany jest indywidualnie.

OtoczkaNieba - 6-4-2017 at 07:33 AM

Młodziez teraz jest bardzo wrazliwa, więc pomysl z psychoterapią jest bardzo dobry zarwno terapia indywidualna jak grupowa może pomóc synowi przełamać fobie i pokaże mu, że nie jest sam ze swoim problemem.