Pasjonaci nowych technologii

Szukam firmy, która przeprowadzi audyt środowiskowy.

dama_z_chomikiem - 13-1-2017 at 01:59 AM

Moi drodzy potrzebuję pomocy! Za dwa tygodnie w naszej firmie ma odbyć się audyt z Wojewódzkiego Inspektoratu Środowiska, dlatego chciałabym, aby wcześniej jakaś firma zewnętrzna przeprowadziła podobną kontrolę, byśmy mogli spokojnie przyjąć ten właściwy, najważniejszy.

zielonooka - 13-1-2017 at 02:13 AM

Chyba nie macie się czego obawiać, przecież każda firma, aby mogła działać musi mieć wszelkie pozwolenia :)

dama_z_chomikiem - 13-1-2017 at 04:02 AM

Teoretycznie tak, ale wiesz jak to bywa w praktyce, często coś się da pominąć, albo przeskoczyć dzięki kruczkom prawnym, a później kontrola może się tego dopatrzyć i jest problem.

nieidealny - 13-1-2017 at 05:59 AM

Do rzeczy, bez zbędnego gdybania. Miałem podobny problem w swojej firmie i z pomocą przyszła mi firma SGS Polska. Doświadczeni specjaliści z tej firmy przeprowadzili pełen audyt środowiskowy, znaleźli kilka nieprawidłowości, a jak mogłem poprawić wszystko przed właściwą kontrolą. Szczegółów możesz dowiedzieć się z ich strony http://sgs.analizysrodowiska.pl/audyt-srodowiskowy/, ale moim zdaniem nie ma się co zastanawiać :) Życzę powodzenia podczas obu kontroli!

dama_z_chomikiem - 13-1-2017 at 08:18 AM

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, wydaje mi się, że znalazłeś rozwiązanie mojego problemu. Zadzwonię do nich i dowiem się jak wyglądają takie audyty i pewnie skorzystam z ich usług:) Spadłeś mi z nieba kolego:)