Pasjonaci nowych technologii

Wycieczka na Białoruś

beza_z_kremem - 28-11-2016 at 06:35 AM

Witajcie. Zawsze mnie fascynowała Białoruś. Taki tam jest piękny folklor, tacy dobrze ludzie, tyle miejsce do zwiedzania. Czy ktoś z Was miał kiedyś taką możliwość, żeby tam pojechać i pozwiedzać? Czy rzeczywiście tam tak jest jak wszyscy mówią?

Wycieczka na Białoruś

madryjanek - 28-11-2016 at 06:47 AM

Tak, naprawde tam tak jest. Pamiętaj tylko, że jest Ci potrzebna wiza na Białoruś bo bez tego nie wjedziesz do krajui będziesz mieć problemy same. No niestety ale tak jest po ptostu, że do niektórych państw trzeba spełniać pewne kryteria, żeby wjeżdżać i sobie nawet zwiedzać bez problemów.

Wycieczka na Białoruś

zielonooka - 28-11-2016 at 09:11 AM

Ja to jestem w szoku. Słyszałam że jest potrzebne wiza Indie Warszawa taki lot jest niemożliwy właśnie bez wizy. No ale cóż, skoro nawet na Białoruś to w szoku jestem. Ale co tam, jakoś to się wszystko chyba da przeżyć co nie? :)

Wycieczka na Białoruś

madryjanek - 28-11-2016 at 11:45 AM

Pewnie, że się da. Ta wiza to nie jest też aż taki duży problem, więc nie ma się czym przejmować. Da się to wszystko ogarnąć i nei przejmować tym, że trzeba było jakąś tma wcześniej formalność załatwiać. Ale życzę powodzenia w tych wszystkich formalnościach :)